MEESKOND

KOREOGRAAF-LAVASTAJA

Teet Kask, kelle värskemad lavastused on Milano Balletiteatri „Anna Karenina“ ja „Luikede järv“, on rahvusvaheliselt tunnustatud koreograaf. Ta on töötanud Rahvusooperis Estonia, Stockholmi Kuninglikus Ooperis, Norra Rahvusooperis ja Gruusia Riiklikus Ooperiteatris.  Kase looming hõlmab üle 50 tantsulavastuse. Eestis nähti viimati tema Lepo Sumera muusikale loodud balletti „GO – mäng kahele“ Vanemuise teatris.

HELILOOJA

Timo Steiner on loonud ooperid Rahvusooperile Estonia („Kosjas“ Andrus Kivirähki libretole) ja Nargen Festivalile („2Pead“ Maarja Kangro libretole). Steiner on avatud mõttelaadiga helilooja, kelle muusikale on omased mängulised stiilikontrastid, variantne arendusviis ning tihti ka mosaiikne või plokkstruktuuridel põhinev ülesehitus. Tema loomingut on mängitud USAs, Saksamaal ja Venemaal.

HELILOOJA

Sander Mölder on koostööde meister. Helilooja Marianna Liigiga on ta loonud ooperi „Korduma kippuvad küsimused“, produtsent Peeter Ehala ja kunstnik Kaspar Tamsaluga on tema vedada plaadifirma, mõttelaad ja pidudesari „TIKS“, akustik Linda Madaliku kuulsatele püstolipaukudele tegi ta elektroakustilise teose „R-E-D 1 (reverb-echo-delay)“. Viimaste koostööde hulgas on „San Francisco“ Andres Kõpperi ehk NOËPiga ja „Kui puus pöörleb“ Reketiga.

PRODUTSENT

Tiiu Tamm on töötanud koos lavastajate ja kunstnikega Balti- ja Põhjamaadest, Venemaalt, Prantsusmaalt, Belgiast, Saksamaalt, Austriast ja Ameerikast, olles erinevate suuremahuliste muusika- ja teatriprojektide produtsendiks.